Nowość w Internetowym Studio PortalYogi
W Studio znajdziesz ponad 120 sesji jogi na różnych poziomach zaawansowania i w wielu stylach. Praktykuj gdzie chcesz i kiedy chcesz!
Tylko 29 zł miesięcznie za dostęp do wszystkich sesji i wyzwań
Wstęp Do Kundalini Jogi
Premiera już 19 września (czyli w najbliższą środę!)
Mówi się, że Kundalini Joga to odpowiedź na aktualne wyzwania współczesnych ludzi.

Z jednej strony, jest to najbardziej tajemnicza i najdłużej skrywana forma jogi. W dawnych czasach przekazywana jedynie poprzez linię królów. 

Z drugiej strony, jest na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba być zaawansowanym joginem, czy joginką. Nie trzeba być rozciągniętym ani super silnym... Polecamy ją szczególnie osobom, które chcą poznać siebie, rozwinąć swoje możliwości praktykując z własnym "ja".

Wewnątrz sesji wprowadzającej do Kundalini Jogi odkryjesz podstawowe pozycje, dowiesz czym są mantry, mudry oraz jak wygląda praca z oddechem.

Wszystko to pod okiem wyjątkowej instruktorki praktykującej jogę od przeszło 20 lat – Agnieszki Bery.

W Studio czeka na Ciebie ponad 120 sesji na różnych poziomach i w wielu stylach. Niezależnie więc czy planujesz stawiać swoje pierwsze kroki na macie, czy praktykujesz już jakiś czas – wśród dostępnych materiałów znajdziesz coś idealnego dla siebie!

Praktykuj gdzie i kiedy chcesz, we własnym tempie.
Dołączenie do Studia zajmie Ci dosłownie 2 minuty.
Tylko 29 zł miesięcznie za dostęp do wszystkich sesji i wyzwań.
Obejmuje Cię 30dniowa gwarancja satysfakcji!
Dlaczego Kundalini Joga?
Twój Instruktor – Agnieszka Bera
Agnieszka jest nauczycielką Kundalini Jogi. Specjalizuje się również w joga dla kobiet oraz jodze prenatalnej.

Urodziła się w Polsce i tu mieszkała do ukończenia studiów. Aktualnie uczy i praktykuje w Kopenhadze, prowadzi warsztaty i organizuje wyjazdy jogowe zarówno w Danii, w Polsce jak i we Włoszech.

Sama praktykuje od ponad 20 lat, uczy od 15.

Jako instruktor posiada ponad 500 godzin nauczycielskiego kursu jogi (Yoga Alliance). Jest również certyfikowanym nauczycielem kundalini jogi przez Kundalini Research Institute i Yoga Alliance.

Posiada także kwalifikacje nauczyciela yin jogi i instruktora pilates (STOTT Pilates) oraz wiele kursów dla nauczycieli jogi w ciąży i po ciąży.

Jak sama mówi: Jej praktyka jogi nie ogranicza się tylko do godzinnej sesji na macie, ale uczy się i praktykuje jogę 24 godziny na dobę poprzez jogiczny styl życia – Yogi Life Style.
Wskakuj na matę już teraz!
Dołączając do Internetowego Studia PortalYogi cieszysz się jogą każdego dnia, w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

Zakładanie konta zajmie Ci dosłownie 2 minuty!
Tylko 29 zł miesięcznie z 30–dniową gwarancją satysfakcji
Co otrzymasz dołączając do Internetowego Studia PortalYogi?PONAD 120 SESJI JOGI


STAŁA MIESIĘCZNA OPŁATA 29zł

RÓŻNE STYLE JOGI


I co tydzień dodajemy nowe zajęcia… obiecujemy, nudno nie będzie!Za nielimitowany dostęp do całej platformy i grupy konsultacyjnej


Vinyasa, Joga Iyengara, Ashtanga, Power Yoga, Joga Terapeutyczna, Joga Twarzy i inne...

INDYWIDUALNE KONSULTACJE ONLINE

INNE WYZWANIA I MOTYWACJA

CZYNNE 24h


Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy prowadzonej przez instruktorkę jogi Magdę Bałdys, która odpowie na każde Twoje jogiczne pytanie.Nasze specjalne programy-wyzwania dadzą Ci kopniaka potrzebnego do rozkręcenia i utrzymania regularnej praktyki.Wystarczy dostęp do Internetu, abyś mógł praktykować gdzie i kiedy chcesz — korzystając z dowolnego urządzenia (komputer, tablet, smartfon).

Co o Internetowym Studio mówią jego członkinie?


Agnieszka Hołowacz
Joanna Lodzińska
Joanna Małuszek
Pierwszy tydzień zleciał bardzo szybko i intensywnie :). Do tej pory mam za sobą sesję z Adamem, Basią i Gosią. Dziękuję też Magdzie, która służy radą :).

Świetnie aż się nie chce opuszczać maty w szczególności przy Vinyasie z Ullą! Plus mega przydatne rady Gosi, Basi i Adama. Dzięki! ❤


Dzięki Internetowemu Studio mogę ćwiczyć o każdej porze i zawsze znaleźć trochę czasu, a przy dziecku nie zawsze go znajdziesz. Zdecydowanie bardzo, bardzo polecam!

Ćwiczy jogę, blogerka na zabalza.pl 
Fotografka, pasjonatka jogi
Pedagog, mama rocznego Jeremiego
Attach to Sekcja 7
NASI INSTRUKTORZY
to Twoja gwarancja bezpiecznej praktyki i upragnionych rezultatów
Od ponad 3 lat PortalYogi tworzy materiały edukacyjne z fantastycznymi instruktorami jogi z całej Polski. Wiemy z kim najlepiej praktykuje się w domu — przetestowaliśmy to najpierw na sobie ;)
Nasi nauczyciele mają wielkie serca, wieloletnie doświadczenie i tysiące uczniów — nie tylko online, lecz także offline (odwiedzających ich na warsztatach, wyjazdach i w ich własnych studiach jogi).
Joga w domu jeszcze nigdy nie była tak prosta
W Internetowym Studio PortalYogi znajdziesz ponad 120 sesji jogi (a biblioteka cały czas rośnie, bo co tydzień dodajemy nowe zajęcia).

Będą mieć różną długość (od 5–60 minut), intensywność (od sesji relaksującej po Power), cel, poziom zaawansowania oraz styl (od Ashtangi po Iyengar).

Każda z nich będzie prowadzona przez jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce — więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. 
30 Dni Gwarancji Satysfakcji!
Wypróbuj Nas na Spokojnie

Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni z praktyki w naszym Internetowym Studio.

Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki w naszym Internetowym Studio stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na pomoc@portalyogi.pl. W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

Tylko 29 zł za miesiąc +
30–dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!
– Otrzymać dostęp do ponad 120 sesji jogi na każdym poziomie.
– Dołączyć do zamkniętej grupy wsparcia prowadzonej przez instruktorkę jogi Magdalenę Bałdys.
– Praktykować jogę w różnych stylach i wybierać swoje ulubione.
– Uzyskać dostęp do Studia przez 24h na dobę przez cały rok.
– Poznawać co tydzień nową sesję, co miesiąc nowe wyzwanie.

Chcę dołączyć do studia, aby:
TAK!
Najczęściej zadawane pytania/FAQ

W jakim wieku można ćwiczyć jogę?

Jogę może ćwiczyć praktycznie każdy. Nie istnieje górna granica wieku. Jeśli zaś chodzi o dolną to nie zaleca się, aby jogę praktykowały dzieci poniżej 12 roku życia.


Jak mogę zrezygnować z dalszej praktyki? I czy poniosę jakieś koszty?

To bardzo proste! Możesz zrezygnować samodzielnie w swoim panelu użytkownika (klikasz na swoje konto a dalej subskrypcje i jednym klikiem na przycisk “Anuluj Subskrypcję” przerywasz) lub pisząc na pomoc@portalyogi.pl (chętnie pomożemy!). Jeśli zrezygnujesz przed terminem kolejnej płatności – żadna kolejna opłata nie zostanie pobrana a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów. Nie masz też wobec nas żadnych zobowiązań.


Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Wszelkie transakcje prowadzone są w szyfrowanym systemie. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.


Jak działa 30–dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?

Jeżeli z jakichkolwiek powodów uznasz, że praktyka w Internetowym Studio nie spełnia Twoich oczekiwań gwarantujemy ci zwrot całej opłaconej kwoty. Wystarczy, że przed upływem 30 dni napiszesz do nas na adres pomoc@portalyogi.pl a my bez zbędnych pytań zwrócimy Ci pieniądze. Jeśli będziesz chciał/a przerwać abonament w późniejszych miesiącach swojej praktyki możesz bez problemu zrobić to samodzielnie w swoim profilu użytkownika lub, jak wcześniej, napisać do nas a my zrobimy to dla Ciebie. Ćwicz więc spokojnie!


Czym jest Grupa Internetowego Studia PortalYogi?

Dołączając do Studia otrzymujesz dostęp do naszej grupy wsparcia gdzie Magda Bałdys, instruktorka jogi, codziennie odpowiada na pytania członków studia – Twoja praktyka jest więc bezpieczna, dopasowana do twoich potrzeb i… fajna! Bo ćwiczysz w domu a jednak masz swoją grupę :)


Czy muszę podawać numer karty czy może istnieje inny sposób płatności?

W chwili obecnej nasz system przyjmuje tylko płatności kartą i w związku z tym samodzielnie możesz dołączyć do Studia tylko w ten sposób. Wiemy jednak, że dla wielu osób to przeszkoda, dlatego znaleźliśmy dodatkowe rozwiązanie płatnicze dla osób, które chciałyby zapłacić za Studio z góry – na przykład przelewem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – napisz proszę do Ani na adres pomoc@portalyogi.pl


Jakie sesje znajdę w Studio?

Co tydzień dodajemy nowe, długie sesje jogi z różnych stylów. Mamy zajęcia w nurcie Iyengara, Ashtangę, Vinyasę ale też i jogę dla mięśni i kręgosłupa, sesje relaksacyjne, naukę asan a także wyzwania!. Tylko u nas masz też dostęp do pełnego kursu jogi twarzy! Jest naprawdę mnóstwo opcji, jednak uważamy, że najlepiej spróbować na własnej skórze :)


Czy ćwiczenie jogi w domu jest bezpieczne?

Tak, pod warunkiem, że stosujesz się do instrukcji zawartych w książce, video lub instruktora. Większość asan ma kilka wariacji, dzięki czemu możesz dostosować je do swojego poziomu zaawansowania i rozciągnięcia. Warto również pierwszych kilka sesji zrobić przed lustrem, aby skontrolować poprawność ułożenia ciała z zaleceniami instruktora.


Jak zacząć ćwiczyć jogę?

Jest wiele sposobów na rozpoczęcie praktyki. Możesz zacząć w domu w oparciu o książki lub kursy video, lub też zapisać się do szkoły jogi na zajęcia z instruktorem. Najważniejsze jednak są chęci. Jeśli naprawdę chcesz możesz zacząć od zaraz. Na początek wybierz proste asany, których wykonanie nie będzie sprawiało Ci nadmiernej trudności. Z czasem, gdy nabierzesz już wprawy przejdź do trudniejszych pozycji. My osobiście polecamy rozpoczęcie praktyki od Powitań Słońca A i B.


Jak często i długo powinienem ćwiczyć?

Zalecane minimum dla początkujących to 2–3 razy w tygodniu po 30 minut, ale oczywiście im częściej tym lepiej. Kluczowe znaczenie w praktyce jogi ma regularna praktyka. Nawet 15 minutowa sesja dziennie przyniesie pozytywne rezultaty.


Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Pozytywne efekty praktyki jogi pojawią się już po kilku pierwszych zajęciach (lepsze samopoczucie, głębszy i spokojniejszy sen). Pierwsze widoczne efekty fizyczne pojawiają się nieco później. Zazwyczaj trzeba czekać na nie od 1 miesiąca do 3 – przy regularnej praktyce 2–3 razy w tygodniu. W tym wypadku wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań.

Szukasz więcej o jodze?
Odwiedź naszego Bloga!
http://www.portalyogi.pl/blog/
Masz do nas pytania?
Jeśli wciąż masz pytania dotyczące internetowego studia PortalYogi napisz do nas
Nie zwlekaj! Dołącz do nas i zostań członkiem wielkiej społeczności internetowych joginów.
Joga zawsze przy Tobie!
By być na bieżąco polub nas na Facebooku oraz śledź na Instagramie.